26818-2024 - Ergebnis
Niederlande – Unkrautjäten – Onkruidbeheersing 2024-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onkruidbeheersing 2024-2027
Beschreibung: Het bestek omvat in hoofdzaak de volgende werkzaamheden: - Onkruidbeheersing elementenverhardingen en rondom obstakels - Onkruidbeheersing goten - Het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden Oppervlakte elementenverharding, 13.449 are Lengte streklaag langs asfalt, 140.151 m1
Interne Kennung: 2023-05
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Onkruidbeheersing op verhardingen in de gemeente Raalte door middel van een milieuvriendelijke bestrijdingsmethode. Oppervlakte elementenverharding, 13.449 are Lengte streklaag langs asfalt, 140.151 m1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel kan het contract worden verlengd door de opdrachtgever.