268303-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Gedruckte Bücher, Broschüren und Faltblätter – Levering boeken
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering boeken
BeschreibungLeveren van benodigde boeken. De omvang van de opdracht, gebaseerd op historische gegevens, bedraagt op jaarbasis ongeveer € 200.000,- excl. BTW. Deze uitgaven zijn verspreid over meerdere huidige leveranciers en over de gehele organisatie. Het bedrag op jaarbasis is in de afgelopen jaren onstabiel waardoor er een zekere mate van onzekerheid aan deze uitgaven is te verbinden. Op basis van een raamovereenkomst van 4 jaar, inclusief mogelijke verlengingen komt de totale geraamde opdrachtwaarde neer op ongeveer € 800.000,- exclusief BTW. De te sluiten overeenkomst moet worden gekwalificeerd als raamovereenkomst in de zin van de Aanbestedingswet 2012. Om die reden zal deze worden gesloten voor een maximale waarde van 130% van de geraamde opdrachtwaarde, € 1.040.000,-, om te voorkomen dat de geraamde waarde wordt overschreden voordat de looptijd van de raamovereenkomst is verstreken.
Interne Kennung2025-015-HIRB-EA-Levering boeken
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22100000 Gedruckte Bücher, Broschüren und Faltblätter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22110000 Gedruckte Bücher
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenSumma is op zoek naar een ondernemer die haar gedurende de gehele contractperiode kan ondersteunen in de gevraagde dienstverlening. Hierbij is het streven om een partnership op te bouwen, waarbij een langdurige samenwerking het streven is. Door het toepassen van een initiële periode van 2 jaar, en daarbij 2 optiejaren kan een partnership ontstaan tussen Summa en de leverancier. In de eerste twee jaar zal met de als tweede geëindigde partij een wachtkamerovereenkomst opgesteld worden.