2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prefab huisvesting Velsen-Zuid
Beschreibung: Opdrachtgever is op zoek naar een Opdrachtnemer die de in het Programma van Eisen beschreven prefab huisvesting aan de VRK locatie Velsen-Zuid kan leveren. Plafondbedrag 939.000 incl. BTW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1