See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem biurowym dla CIUWO i MJO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostawą fabrycznie nowego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części: I. Część 1: komputery przenośne II. Część 2: komputery stacjonarne III. Część 3: Oprogramowanie biurowe dla jednostek edukacyjnych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na każdą część zawarty jest w załączniku nr 1 do wzoru umowy w sprawie zamówienia publicznego dla każdej części, stanowiących załączniki nr 5a, 5b, 5c do SWZ.
Interne Kennung: CIUWO.232.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu z 35 dni do 30 dni zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, tj. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: komputery przenośne
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest sprzedaż i dostawa Zamawiającemu sprzętu komputerowego w ilości: 1) W ramach zamówienia podstawowego: (a)150 szt. komputerów przenośnych (b)150 szt. stacji dokujących USB-C (c)190 szt. monitorów (d)150 szt. klawiatur przewodowych USB (e)150 szt. myszy USB określonych w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do wzoru umowy dla części 1 2) W ramach prawa opcji, nie więcej niż: (a) 360 szt. komputerów przenośnych (b) 360 szt. stacji dokujących USB-C (c) 400 szt. monitorów (d) 360 szt. klawiatur przewodowych USB (e) 360 szt. myszy USB (w komplecie wszystkie niezbędne do uruchomienia kable zasilające, kable sygnałowe, akcesoria montażowe) Zamawiający wymaga, żeby wraz z Urządzeniami zapewnić mu prawo do korzystania oprogramowania biurowego w następującej ilości: 1) W ramach zmówienia podstawowego: Oprogramowanie biurowe z dostępem dla 150 stanowisk 2) W ramach prawa opcji: Oprogramowanie biurowe z dostępem dla nie więcej niż 360 stanowisk) wskazanego w SOPZ dla części 1 zawartym w załączniku nr 1 do wzoru umowy w sprawie zamówienia publicznego dla części 1 (załącznik nr 5a do SWZ), oraz dostarczenie ich do siedziby Centrum Informatycznych Usług Wspólnych Olsztyna pod adresem 10-118 Olsztyn, ul. 1 Maja 18/19 lok. 21.
Interne Kennung: CIUWO.232.3.2025 Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji, nie więcej niż: (a) 360 szt. komputerów przenośnych (b) 360 szt. stacji dokujących USB-C (c) 400 szt. monitorów (d) 360 szt. klawiatur przewodowych USB (e) 360 szt. myszy USB (w komplecie wszystkie niezbędne do uruchomienia kable zasilające, kable sygnałowe, akcesoria montażowe) oraz dostarczenie ich do siedziby Centrum Informatycznych Usług Wspólnych Olsztyna pod adresem 10-118 Olsztyn, ul. 1 Maja 18/19 lok. 21. Zamawiający wymaga, żeby wraz z Urządzeniami zapewnić mu prawo do korzystania oprogramowania biurowego w następującej ilości: Oprogramowanie biurowe z dostępem dla nie więcej niż 360 stanowisk, wskazanego w SOPZ dla części 1 zawartym w załączniku nr 1 do wzoru umowy w sprawie zamówienia publicznego dla części 1 (załącznik nr 5a do SWZ). Szczegółowe okoliczności skorzystania z prawa opcji określa § 4 wzoru umowy, stanowiący załącznik nr 5a do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: komputery stacjonarne
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest sprzedaż i dostawa Zamawiającemu sprzętu komputerowego w ilości: 1) W ramach zamówienia podstawowego: (a) 183 szt. komputerów stacjonarnych (b) 183 szt. monitorów typu 1 (c) 10 szt. monitorów typu 2 określonych w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do wzoru umowy dla części 2 2) W ramach prawa opcji, nie więcej niż: (a) 400 szt. komputerów stacjonarnych (b) 400 szt. monitorów typu 1 (c) 20 szt. monitorów typu 2 (w komplecie wszystkie niezbędne do uruchomienia kable zasilające, kable sygnałowe, akcesoria montażowe) Zgodnie z zapisami SOPZ dla części 2 zawartym w załączniku nr 1 do wzoru umowy w sprawie zamówienia publicznego dla części 2 (załącznik nr 5b do SWZ), oraz dostarczenie ich do siedziby Centrum Informatycznych Usług Wspólnych Olsztyna pod adresem 10-118 Olsztyn, ul. 1 Maja 18/19 lok. 21.
Interne Kennung: CIUWO.232.3.2025 Część 2
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji - nie więcej niż: (a) 400 szt. komputerów stacjonarnych (b) 400 szt. monitorów typu 1 (c) 20 szt. monitorów typu 2 (w komplecie wszystkie niezbędne do uruchomienia kable zasilające, kable sygnałowe, akcesoria montażowe) Zgodnie z zapisami SOPZ dla części 2 zawartym w załączniku nr 1 do wzoru umowy w sprawie zamówienia publicznego dla części 2 (załącznik nr 5b do SWZ), oraz dostarczenie ich do siedziby Centrum Informatycznych Usług Wspólnych Olsztyna pod adresem 10-118 Olsztyn, ul. 1 Maja 18/19 lok. 21. Szczegółowe okoliczności skorzystania z prawa opcji określa § 3 wzoru umowy, stanowiący załącznik nr 5b do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Oprogramowanie biurowe dla jednostek edukacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem jest sprzedaż i dostawa Zamawiającemu Oprogramowania biurowego dla jednostek edukacyjnych w ilości: 1) W ramach zamówienia podstawowego na 50 stanowiskach (Profesjonalna dla jednostek edukacyjnych), tj. na urządzeniach użytkowników – personelu jednostek; 2) W ramach prawa opcji: a) na nie więcej niż 20 stanowiskach (Profesjonalna dla jednostek edukacyjnych), tj. na urządzeniach użytkowników – personelu jednostek; b) na nie więcej niż 380 stanowiskach (Standardowa dla jednostek edukacyjnych), tj. na urządzeniach użytkowników – personelu jednostek; Odbiorcą przedmiotu umowy będzie Wydział Edukacji Urzędu Miasta Olsztyna, który dokona jego przydziału dla uprawnionych jednostek oświatowych Gminy Olsztyn. Oprogramowanie powinno zostać dostarczone w wersjach dla organizacji, liczących ponad 250 użytkowników.
Interne Kennung: CIUWO.232.3.2025 Część 3
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: a) na nie więcej niż 20 stanowiskach (Profesjonalna dla jednostek edukacyjnych), tj. na urządzeniach użytkowników – personelu jednostek; b) na nie więcej niż 380 stanowiskach (Standardowa dla jednostek edukacyjnych), tj. na urządzeniach użytkowników – personelu jednostek; Odbiorcą przedmiotu umowy będzie Wydział Edukacji Urzędu Miasta Olsztyna, który dokona jego przydziału dla uprawnionych jednostek oświatowych Gminy Olsztyn. Oprogramowanie powinno zostać dostarczone w wersjach dla organizacji, liczących ponad 250 użytkowników. Szczegółowe okoliczności skorzystania z prawa opcji określa § 3 wzoru umowy, stanowiący załącznik nr 5c do SWZ.