See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i przeprowadzenie zajęć, szkoleń i warsztatów dla uczestników projektu „Klucz do uczenia 3.0”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie zajęć, szkoleń i warsztatów dla uczestników projektu „Klucz do uczenia 3.0” zgodnie z zapisami SWZ w szczególności zgodnie z OPZ załącznik 6 oraz projektem umowy stanowiącymi załączniki 11 do SWZ. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części: Pakiet 1 – kreatywne warsztaty w języku angielskim; Pakiet 2 – mistrzowie matematyki; Pakiet 3 – efektywna nauka; Pakiet 4 – warsztaty z kompetencji społecznych i społeczno-emocjonalnych.
Vorherige Bekanntmachung: 757013-2025
Interne Kennung: ZW-I-272.121.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1- kreatywne warsztaty w języku angielskim.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie zajęć, szkoleń i warsztatów o tematyce kreatywne warsztaty w języku angielskim dla uczestników projektu „Klucz do uczenia 3.0” zgodnie z zapisami SWZ w szczególności zgodnie z OPZ załącznik 6 oraz projektem umowy stanowiącymi załączniki 11 do SWZ.
Interne Kennung: ZW-I-272.121.2025.1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – mistrzowie matematyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie zajęć, szkoleń i warsztatów o tematyce mistrzowie matematyki dla uczestników projektu „Klucz do uczenia 3.0” zgodnie z zapisami SWZ w szczególności zgodnie z OPZ załącznik 6 oraz projektem umowy stanowiącymi załączniki 11 do SWZ.
Interne Kennung: ZW-I-272.20.2025.2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 – efektywna nauka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie zajęć, szkoleń i warsztatów o tematyce efektywna nauka dla uczestników projektu „Klucz do uczenia 3.0” zgodnie z zapisami SWZ w szczególności zgodnie z OPZ załącznik 6 oraz projektem umowy stanowiącymi załączniki 11 do SWZ.
Interne Kennung: ZW-I-272.121.2025.3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 – warsztaty z kompetencji społecznych i społeczno-emocjonalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie zajęć, szkoleń i warsztatów o tematyce warsztaty z kompetencji społecznych i społeczno-emocjonalnych dla uczestników projektu „Klucz do uczenia 3.0” zgodnie z zapisami SWZ w szczególności zgodnie z OPZ załącznik 6 oraz projektem umowy stanowiącymi załączniki 11 do SWZ.
Interne Kennung: ZW-I-272.121.2025.4