2. Verfahren
Verfahren
Titel: Datacenterhardware
Beschreibung: Saxion beoogt met deze aanbesteding een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van datacenterhardware en daarmee samenhangende werkzaamheden. Met deze raamovereenkomst beoogt Saxion bij te dragen aan de continuïteit, beschikbaarheid en toekomstbestendigheid van haar datacenteromgeving. De raamovereenkomst voorziet in de mogelijkheid om gedurende de looptijd flexibel datacenterhardware en bijbehorende werkzaamheden af te nemen. Binnen de scope van de opdracht vallen in ieder geval: • Levering van datacenterhardware, waaronder servers, opslaghardware, datacenter-netwerkapparatuur[ED1.1], alsmede overige bijbehorende hardwarecomponenten • Installatie en fysieke inrichting van de geleverde hardware in door Saxion aangewezen (technische) ruimtes • Uitvoering van werkzaamheden die noodzakelijk zijn voor een technische oplevering en ingebruikname door Saxion, waaronder testen en verificatie van de installatie • Advies- en ontwerpdiensten op afroep ter ondersteuning van keuzes rondom inrichting, uitbreiding en vervanging van de datacenteromgeving • Aanvullende implementatie- en specialistische werkzaamheden op afroep, zoals configuratie- en migratieondersteuning • Ondersteuning bij vervanging en uitfasering van hardware
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbaar Europees, zie aanbestedingsdocumentatie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211200 Hardware für Zentralrechner, 32400000 Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung, 32421000 Netzverkabelung, 32422000 Netzkomponenten, 32427000 Netzsystem, 48820000 Server, 51611100 Hardwareinstallation, 72100000 Hardwareberatung, 72110000 Beratung bei der Hardwareauswahl, 72228000 Beratung im Bereich Hardware-Integration
5. Los
Los: LOT-0000