2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego na potrzeby realizacji Projektu „Inżynier 5.0 – kształcenie na potrzeby gospodarki”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego na potrzeby realizacji Projektu „Inżynier 5.0 – kształcenie na potrzeby gospodarki” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 nr umowy o dofinansowanie FERS.01.05-IP.08-0285/23-00 w podziale na 3 części: 1) Część 1 – komputery stacjonarne i przenośne 2) Część 2 – komputery przenośne (TABLETY) wraz z wyposażeniem 3) Część 3 – komputery o specjalnych parametrach 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5A-5C do SWZ. 3. Rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą prowadzone będą w PLN. 4. Zamawiający nie wymaga osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. 5. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W takim przypadku Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 6. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować cały asortyment danej części zamówienia. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi Zamawiającego. 7. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Dostawy w ramach prawa opcji będą realizowane przez Wykonawcę na podstawie odrębnych zamówień, wystawianych przez Centrum Usług Informatycznych, po cenach i na warunkach takich samych jak zamówienie podstawowe. Zamawiający szacuje, że liczba sprzętu informatycznego w trakcie terminu realizacji zamówienia może wzrosnąć o 100% zamówienia podstawowego dla każdej części. Zamawiający zastrzega prawo niezrealizowania lub niepełnego zrealizowania zakupu sprzętu informatycznego w ramach prawa opcji, Wykonawca nie będzie wysuwał w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń z tego tytułu. Rozwiązania równoważne: Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub innych dokumentach zamówienia norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna i system referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. Dopuszczalne jest stosowanie odpowiednich norm krajów Unii Europejskiej, w zakresie przyjętym przez polskie prawodawstwo, o ile zastosowane normy zagwarantują utrzymanie standardów na poziomie nie gorszym niż wymagania określone w ww. normach. 8. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia wraz z dostawą kart gwarancyjnych w języku polskim w wersji papierowej (1 egzemplarz) lub w wersji elektronicznej na adres wskazany w umowie, potwierdzających udzielenie gwarancji oraz okres, na jaki została udzielona.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213200 Tablettcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30234000 Speichermedien, 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa komputerów stacjonarnych i przenośnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych i przenośnych na potrzeby realizacji Projektu „Inżynier 5.0 – kształcenie na potrzeby gospodarki” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 nr umowy o dofinansowanie FERS.01.05-IP.08-0285/23-00 1. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5A do SWZ. 2. Rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą prowadzone będą w PLN. 3. Zamawiający nie wymaga osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. 4. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W takim przypadku Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 5. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować cały asortyment danej części zamówienia. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi Zamawiającego. 6. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Dostawy w ramach prawa opcji będą realizowane przez Wykonawcę na podstawie odrębnych zamówień, wystawianych przez Centrum Usług Informatycznych, po cenach i na warunkach takich samych jak zamówienie podstawowe. Zamawiający szacuje, że liczba sprzętu informatycznego w trakcie terminu realizacji zamówienia może wzrosnąć o 100% zamówienia podstawowego dla każdej części. Zamawiający zastrzega prawo niezrealizowania lub niepełnego zrealizowania zakupu sprzętu informatycznego w ramach prawa opcji, Wykonawca nie będzie wysuwał w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń z tego tytułu. Rozwiązania równoważne: Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub innych dokumentach zamówienia norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna i system referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. Dopuszczalne jest stosowanie odpowiednich norm krajów Unii Europejskiej, w zakresie przyjętym przez polskie prawodawstwo, o ile zastosowane normy zagwarantują utrzymanie standardów na poziomie nie gorszym niż wymagania określone w ww. normach. 7. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia wraz z dostawą kart gwarancyjnych w języku polskim w wersji papierowej (1 egzemplarz) lub w wersji elektronicznej na adres wskazany w umowie, potwierdzających udzielenie gwarancji oraz okres, na jaki została udzielona.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Dostawy w ramach prawa opcji będą realizowane przez Wykonawcę na podstawie odrębnych zamówień, wystawianych przez Centrum Usług Informatycznych, po cenach i na warunkach takich samych jak zamówienie podstawowe. Zamawiający szacuje, że liczba sprzętu informatycznego w trakcie terminu realizacji zamówienia może wzrosnąć o 100% zamówienia podstawowego dla każdej części. Zamawiający zastrzega prawo niezrealizowania lub niepełnego zrealizowania zakupu sprzętu informatycznego w ramach prawa opcji, Wykonawca nie będzie wysuwał w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa komputerów przenośnych (TABLETY) wraz z wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych (TABLETY) wraz z wyposażeniem na potrzeby realizacji Projektu „Inżynier 5.0 – kształcenie na potrzeby gospodarki” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 nr umowy o dofinansowanie FERS.01.05-IP.08-0285/23-00 1. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5B do SWZ. 2. Rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą prowadzone będą w PLN. 3. Zamawiający nie wymaga osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. 4. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W takim przypadku Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 5. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować cały asortyment danej części zamówienia. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi Zamawiającego. 6. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Dostawy w ramach prawa opcji będą realizowane przez Wykonawcę na podstawie odrębnych zamówień, wystawianych przez Centrum Usług Informatycznych, po cenach i na warunkach takich samych jak zamówienie podstawowe. Zamawiający szacuje, że liczba sprzętu informatycznego w trakcie terminu realizacji zamówienia może wzrosnąć o 100% zamówienia podstawowego dla każdej części. Zamawiający zastrzega prawo niezrealizowania lub niepełnego zrealizowania zakupu sprzętu informatycznego w ramach prawa opcji, Wykonawca nie będzie wysuwał w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń z tego tytułu. Rozwiązania równoważne: Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub innych dokumentach zamówienia norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna i system referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. Dopuszczalne jest stosowanie odpowiednich norm krajów Unii Europejskiej, w zakresie przyjętym przez polskie prawodawstwo, o ile zastosowane normy zagwarantują utrzymanie standardów na poziomie nie gorszym niż wymagania określone w ww. normach. 7. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia wraz z dostawą kart gwarancyjnych w języku polskim w wersji papierowej (1 egzemplarz) lub w wersji elektronicznej na adres wskazany w umowie, potwierdzających udzielenie gwarancji oraz okres, na jaki została udzielona.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa komputerów o specjalnych parametrach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów o specjalnych parametrach na potrzeby realizacji Projektu „Inżynier 5.0 – kształcenie na potrzeby gospodarki” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 nr umowy o dofinansowanie FERS.01.05-IP.08-0285/23-00 1. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5C do SWZ. 2. Rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą prowadzone będą w PLN. 3. Zamawiający nie wymaga osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań. 4. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy. W takim przypadku Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę, w ofercie, części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. 5. Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. obejmować cały asortyment danej części zamówienia. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi Zamawiającego. 6. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Dostawy w ramach prawa opcji będą realizowane przez Wykonawcę na podstawie odrębnych zamówień, wystawianych przez Centrum Usług Informatycznych, po cenach i na warunkach takich samych jak zamówienie podstawowe. Zamawiający szacuje, że liczba sprzętu informatycznego w trakcie terminu realizacji zamówienia może wzrosnąć o 100% zamówienia podstawowego dla każdej części. Zamawiający zastrzega prawo niezrealizowania lub niepełnego zrealizowania zakupu sprzętu informatycznego w ramach prawa opcji, Wykonawca nie będzie wysuwał w stosunku do Zamawiającego żadnych roszczeń z tego tytułu. Rozwiązania równoważne: Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub innych dokumentach zamówienia norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna i system referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. Dopuszczalne jest stosowanie odpowiednich norm krajów Unii Europejskiej, w zakresie przyjętym przez polskie prawodawstwo, o ile zastosowane normy zagwarantują utrzymanie standardów na poziomie nie gorszym niż wymagania określone w ww. normach. 7. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia wraz z dostawą kart gwarancyjnych w języku polskim w wersji papierowej (1 egzemplarz) lub w wersji elektronicznej na adres wskazany w umowie, potwierdzających udzielenie gwarancji oraz okres, na jaki została udzielona.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w części nie przewiduje uruchomienia prawa opcji.