2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis urządzeń SYSTEMU FALA w pojazdach komunikacji miejskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Serwis Urządzeń Systemu FALA w pojazdach komunikacji miejskiej. 2. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie obsługi serwisowej infrastruktury pojazdowej oraz urządzeń systemu FALA zainstalowanych w pojazdach komunikacji miejskiej objętych obszarem działania projektu PZUM, rozumiana jako utrzymanie ciągłości działania Systemu FALA przy zapewnieniu poziomu SLA gwarantowanego przez Wykonawcę. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 11 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia na serwis urządzeń Systemu FALA w pojazdach komunikacji miejskiej.
Interne Kennung: ZP/06/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 31711000 Elektronischer Bedarf, 31711500 Teile für elektronische Baugruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Serwis urządzeń Systemu FALA w pojazdach komunikacji miejskiej
Optionen:
Beschreibung der Optionen: PRAWO OPCJI: a) wykonanie pełnej infrastruktury pojazdowej w autobusie/trolejbusie zgodnie z dokumentem „Instalacja systemu FALA w pojazdach. Architektura systemu. Instrukcja montażu” wraz z konfiguracją urządzeń oraz wykonaniem dokumentacji powykonawczej – w ilości maksymalnie do 75 pojazdów; b) wykonanie pełnej infrastruktury pojazdowej w tramwaju zgodnie z dokumentem „Instalacja systemu FALA w pojazdach. Architektura systemu. Instrukcja montażu” wraz z konfiguracją urządzeń oraz wykonanie dokumentacji powykonawczej – w ilości maksymalnie do 15 tramwajów; c) instalacja urządzeń (holdery, walidatory, komputer pokładowy, drukarka termiczna) i konfiguracja urządzeń w autobusie/trolejbusie z wykonaną infrastrukturą (okablowaniem elektrycznym i logicznym, routerem, przełącznikiem, anteną GPS, anteną GSM) – w ilości maksymalnie do 113 pojazdów; d) instalacja urządzeń (holdery, walidatory, komputer pokładowy, drukarka termiczna) i konfiguracja urządzeń w tramwaju z wykonaną infrastrukturą (okablowaniem elektrycznym i logicznym, routerem, przełącznikiem, anteną GPS, anteną GSM) – w ilości maksymalnie do 23 pojazdów; e) demontaż i ponowny montaż urządzeń wraz z holderami w cały pojeździe – w ilości maksymalnie do 150 pojazdów; f) demontaż i ponowny montaż pojedynczego walidatora w przypadku konieczności wymiany rurki w pojeździe - w ilości maksymalnie do 150 walidatorów; g) wymiana okablowania do pojedynczego walidatora w pojeździe - w ilości maksymalnie do 75 walidatorów; h) wymiana okablowania do komputera pokładowego - w ilości maksymalnie do 75 komputerów pokładowych; i) wymiana okablowania zasilającego pomiędzy rozdzielnią elektryczną systemu FALA a rozdzielnią elektryczną pojazdu - w ilości maksymalnie do 38 pojazdów; j) wymiana rozdzielni elektrycznej systemu FALA - w ilości maksymalnie do 38 pojazdów; k) wymiana anten GPS/GSM w autobusie/trolejbusie - w ilości maksymalnie do 75 pojazdów; l) wymiana anten GPS/GSM w tramwaju - w ilości maksymalnie do 53 pojazdów; m) uzupełnienie tagu NFC/QR w pojeździe – w ilości maksymalnie 225 tagów NFC/QR