2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKA SYSTÉMU ELEKTRONICKÉ SPISOVÉ SLUŽBY („eSSL“) 2026 (vyhlášení II)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka systému elektronické spisové služby, jeho implementace, provozní a servisní podpora (helpdesk) a další rozvoj eSSL dle požadavků zadavatele.
Interne Kennung: VZ.26.022.VP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: inflační doložka pro poskytování následných služeb údržby systému