2. Verfahren
Verfahren
Titel: K004-Eendaagse busreizen/ touringcarvervoer
Beschreibung: Het faciliteren van ééndaags groepsvervoer voor leerlingen en/of studenten vanuit de Curio locaties. Het betreft zowel dagreizen zijn als breng- en haalritten. De geschatte omvang van de raamovereenkomsten is lastig te bepalen. Informatie over het verleden geeft een inzicht, waar op geen enkele wijze rechten aan ontleend kunnen worden. Deze informatie is opgenomen in de Aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: K004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Aanbestedingleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Eendaagse busreizen/ touringcarvervoer (regio Bergen op Zoom/ Roosendaal/ Oudenbosch)
Beschreibung: Het faciliteren van ééndaags groepsvervoer voor leerlingen en/of studenten vanuit de Curio locaties. Het betreft zowel dagreizen zijn als breng- en haalritten. Betreft vervoersdiensten voor alle Curio locaties binnen het perceel. Zie Aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanschaf toegangsbewijzen voor musea/ pretparken
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Eendaagse busreizen/ touringcarvervoer (regio Etten-Leur/ Breda/ Oosterhout/ Andel)
Interne Kennung: 2