2. Verfahren
Verfahren
Titel: KOMPENZACE JALOVÉHO VÝKONU A PŘECHODNÝCH DĚJŮ PŘI PROVOZU KABELŮ 110 KV V DS
Beschreibung: Předmětem Veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou dodávky zařízení potřebných ke kompenzaci kapacitního výkonu a přechodných jevů při provozování kabelů vvn. Zadavatel z výše uvedeného důvodu bude v rámci DNS pořizovat tlumivky a vypínače vvn, zařízení pro synchronizované spínání včetně jeho parametrizace. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci uveřejněné v NEN.
Interne Kennung: N006/25/V00012934
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V případě této veřejné zakázky se jedná o zavedení DNS podle pravidel pro užší řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů. V první fázi dojde k zavedení DNS, přičemž jsou do tohoto systému zařazení Dodavatele, kteří ve lhůtě pro podání žádostí o účast nebo dodatečně prokázali splnění požadavků Zadavatele na kvalifikaci. V druhé fázi jsou odesílány kvalifikovaným Dodavatelům zařazeným v DNS Výzvy k podání nabídek na jednotlivé veřejné zakázky, dle aktuálních provozních potřeb Zadavatele. Zadávání jednotlivých veřejných zakázek v zavedeném DNS se řídí pravidly uvedenými v zadávací dokumentaci uveřejněné na NEN.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001