2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I TRANSPORT ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z TERENU GMINY ULANÓW W TERMINIE OD 01-07-2026 R. DO 31-12-2027”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: a) odbiór i transport całej masy odpadów komunalnych zbieranych selektywnie oraz odpadów zmieszanych, pozostałych po segregacji (tzw. balastu) ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych i wskazanych nieruchomości niezamieszkałych; b) odbiór i transport całej ilości odpadów komunalnych, przekazanych przez właścicieli wszystkich nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK); c) Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór od właścicieli nieruchomości zamieszkałych odpadów o kodzie 20 03 01, ich załadunek, transport do Instalacji Przetwarzania Odpadów wskazanej dla regionu północnego w Wojewódzkim Planie Gospodarki Odpadami Województwa Podkarpackiego lub do Instalacji Zastępczej w przypadku braku instalacji regionalnej, wskazanej w obowiązującej uchwale Sejmiku Województwa Podkarpackiego w sprawie wykonania Planu Gospodarki odpadami dla Województwa Podkarpackiego. Zgodnie z zawartym porozumieniem z dnia 23 listopada 2016 r. miejscem składowania odpadów będzie IPOK Regionu Północnego Województwa Podkarpackie, gdzie wskazano miejsce składowania odpadów miejscowość Sigiełki, gmina Krzeszów.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: a) odbiór i transport całej masy odpadów komunalnych zbieranych selektywnie oraz odpadów zmieszanych, pozostałych po segregacji (tzw. balastu) ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych i wskazanych nieruchomości niezamieszkałych; b) odbiór i transport całej ilości odpadów komunalnych, przekazanych przez właścicieli wszystkich nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK); c) Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór od właścicieli nieruchomości zamieszkałych odpadów o kodzie 20 03 01, ich załadunek, transport do Instalacji Przetwarzania Odpadów wskazanej dla regionu północnego w Wojewódzkim Planie Gospodarki Odpadami Województwa Podkarpackiego lub do Instalacji Zastępczej w przypadku braku instalacji regionalnej, wskazanej w obowiązującej uchwale Sejmiku Województwa Podkarpackiego w sprawie wykonania Planu Gospodarki odpadami dla Województwa Podkarpackiego. Zgodnie z zawartym porozumieniem z dnia 23 listopada 2016 r. miejscem składowania odpadów będzie IPOK Regionu Północnego Województwa Podkarpackie, gdzie wskazano miejsce składowania odpadów miejscowość Sigiełki, gmina Krzeszów. d) . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: „SWZ”).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowienia