2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor het huren en onderhouden van printers, MFP's en repromachines en de levering van printmanagementsoftware
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is de behoefte aan printen, kopiëren en scannen via de printers, MFP’s en repromachines van de Aanbestedende dienst optimaal in te vullen ter ondersteuning van het geven van excellent onderwijs. De Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure. Deze aanbesteding zal moeten leiden tot een zoveel mogelijk uniforme dienstverlening, prijsstelling, expiratiedatum en voorwaarden voor de Aanbestedende dienst. SOVON en Jan Arentsz zetten gezamenlijk deze overheidsopdracht in de markt. De doelstelling van deze aanbesteding is om met één geschikte leverancier twee raamovereenkomsten aan te gaan. Geraamde omvang van levering: in het prijzenblad formulier C treft Inschrijver de geraamde omvang aan.
Interne Kennung: SOV26MFPREP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30121300 Reproduktionsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30232110 Laserdrucker, 48773000 Softwarepaket mit Druckdienstprogrammen, 50313000 Wartung und Reparatur von Reprografiegeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Geraamde omvang van levering: in het prijzenblad formulier C treft Inschrijver de geraamde omvang aan.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor SOVON zal deze raamovereenkomst ingaan op 1 oktober 2026 en een initiële looptijd hebben van 60 maanden, met de mogelijkheid tot verlenging met tweemaal 12 maanden. Voor Jan Arentsz zal deze raamovereenkomst ingaan op 1 april 2027 en een initiële looptijd hebben van 54 maanden, met de mogelijkheid tot verlenging met tweemaal 12 maanden.