See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia dydaktycznego w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości nauczania w Zespole Szkół w Gorzycach poprzez dostosowanie pomieszczeń i doposażenie Centrum Kształcenia Zawodowego pod potrzeby Motoryzacji – Regionalnej Inteligentnej Specjalizacji Województwa Podkarpackiego
Beschreibung: „Poprawa jakości nauczania w Zespole Szkół w Gorzycach poprzez dostosowanie pomieszczeń i doposażenie Centrum Kształcenia Zawodowego pod potrzeby Motoryzacji – Regionalnej Inteligentnej Specjalizacji Województwa Podkarpackiego” o parametrach określonych przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 dla Części nr 1, Załącznik nr 2 dla Części nr 2, Załącznik nr 3 dla Części nr 3 i Załącznik nr 4 dla Części nr 4 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: 1) Część nr 1 – dostawa maszyn przemysłowych skrawających i symulatorów sterowania obrabiarkami CNC. Zakres dostawy obejmuje dostawę sprzętu w następującej ilości: a) Tokarka z napędzanymi narzędziami, osią Y, głowicą narzędziową z kompletem oprawek oraz przechwytem – 1 szt. b) Frezarka pionowa 5 osiowa – 1 szt. c) Symulator sterowania obrabiarkami CNC – 10 szt. 2) Część nr 2 – dostawa zestawu dla stanowiska zrobotyzowanego Zakres dostawy obejmuje dostawę sprzętu w następującej ilości: a) Robot przemysłowy przystosowany do celów dydaktycznych zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej do kształcenia w zakresie podstawowym – technik robotyki oraz w zakresie rozszerzonym na potrzeby przemysłu automotive – 2 szt. 3) Część nr 3 – dostawa zestawów komputerowych PC do programowania robotów oraz do programowania i symulacji obróbki na maszynach CNC oraz monitorów multimedialnych Zakres dostawy obejmuje dostawę sprzętu w następującej ilości: a) Komputer stacjonarny – 47 szt. b) Monitor multimedialny – 2 szt. 4) Część nr 4 – dostawa zestawu dla stanowiska zrobotyzowanego z robotem przemysłowym oraz dla robotów edukacyjnych Zakres dostawy obejmuje dostawę sprzętu w następującej ilości: a) Robot przemysłowy zabudowany w celi przystosowany do celów dydaktycznych zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej do kształcenia w zakresie podstawowym – technik robotyki oraz w zakresie rozszerzonym na potrzeby przemysłu automotive – 2 szt. b) Robot edukacyjny – 6 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 795247-2024
Interne Kennung: IF.272.18.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen, 30231300 Bildschirme, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Część nr 1 – dostawa maszyn przemysłowych skrawających i symulatorów sterowania obrabiarkami CNC. Zakres dostawy obejmuje dostawę sprzętu w następującej ilości: a) Tokarka z napędzanymi narzędziami, osią Y, głowicą narzędziową z kompletem oprawek oraz przechwytem – 1 szt. b) Frezarka pionowa 5 osiowa – 1 szt. c) Symulator sterowania obrabiarkami CNC – 10 szt.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji
Los: LOT-0002
Beschreibung: Część nr 2 – dostawa zestawu dla stanowiska zrobotyzowanego Zakres dostawy obejmuje dostawę sprzętu w następującej ilości: a) Robot przemysłowy przystosowany do celów dydaktycznych zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej do kształcenia w zakresie podstawowym – technik robotyki oraz w zakresie rozszerzonym na potrzeby przemysłu automotive – 2 szt.
Interne Kennung: Część 2
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0003
Beschreibung: Część nr 3 – dostawa zestawów komputerowych PC do programowania robotów oraz do programowania i symulacji obróbki na maszynach CNC oraz monitorów multimedialnych Zakres dostawy obejmuje dostawę sprzętu w następującej ilości: a) Komputer stacjonarny – 47 szt. b) Monitor multimedialny – 2 szt.
Interne Kennung: Część III
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0004
Beschreibung: Część nr 4 – dostawa zestawu dla stanowiska zrobotyzowanego z robotem przemysłowym oraz dla robotów edukacyjnych Zakres dostawy obejmuje dostawę sprzętu w następującej ilości: a) Robot przemysłowy zabudowany w celi przystosowany do celów dydaktycznych zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej do kształcenia w zakresie podstawowym – technik robotyki oraz w zakresie rozszerzonym na potrzeby przemysłu automotive – 2 szt.
Interne Kennung: Część IV
Beschreibung der Optionen: brak opcji