See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BZK-O&P EA Uitvoering regres
Beschreibung: Organisatie en Personeel Rijk van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties heeft een Raamovereenkomst afgesloten met één aanbieder die o.a. alle handelingen kan verrichten die nodig zijn om de uitkeringen of verstrekkingen die gerelateerd zijn aan het letsel, opgelopen door toedoen van een aansprakelijke derde in de zin van de Verhaalswet ongevallen ambtenaren (VOA) en om het aan een ambtenaar doorbetaalde loon en overige schade, te verhalen op een of meer derden die daarvoor aansprakelijk zijn.
Interne Kennung: 201865002.281.007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79110000 Juristische Beratung und Vertretung, 79111000 Rechtsberatung, 79112000 Vertretung vor Gericht, 79112100 Interessenvertretung
5. Los
Los: LOT-0000