2. Verfahren
Verfahren
Titel: DZ.11.26_Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) obejmująca sprzedaż i dystrybucję do obiektów Instytutu Łączności – PIB w Warszawie przy ul. Szachowej 1 z przeznaczeniem na cele opałowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) obejmująca sprzedaż oraz dystrybucję do obiektu Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie przy ul. Szachowej 1 z przeznaczeniem na cele opałowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz załącznikach.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) obejmująca sprzedaż i dystrybucję do obiektów Instytutu Łączności – PIB w Warszawie przy ul. Szachowej 1 z przeznaczeniem na cele opałowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz załącznikach.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niniejsze zamówienie nie podlega wznowieniu.