2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego rozdrabniacza na potrzeby Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o. w Tczewie
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, przy ul. Rokickiej 5A fabrycznie nowego rozdrabniacza mobilnego (1 szt.). Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Przedmiot Umowy do miejsca dostawy, którym jest teren Zakładu Zamawiającego w Tczewie, przy ul. Rokickiej 5A, w dniach roboczych, od poniedziałku do piątku, w godz. 7 - 15. Przedmiot zamówienia obejmuje również: - przeniesienie na rzecz Zamawiającego prawa własności rozdrabniacza w momencie podpisania protokołu odbioru bez uwag, jednak nie później niż do dnia wyznaczonego w pkt. 7 SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy (PPU) - § 2; - wszystkie obowiązki Wykonawcy określone w projektowanych postanowieniach umowy, w szczególności transport, ubezpieczenie, zabezpieczenie dostawy, rozładunek, uruchomienie oraz przekazanie kompletnego i gotowego do eksploatacji urządzenia, - realizację obowiązków gwarancyjnych oraz serwisowych. Przedmiot zamówienia musi być kompletny, sprawny technicznie oraz gotowy do eksploatacji zgodnie z jego przeznaczeniem, wraz ze wszystkimi elementami, wyposażeniem i dokumentacją wymaganymi w OPZ oraz projektowanych postanowieniach umowy. Przeniesienie własności przedmiotu zamówienia oraz przejście ryzyk związanych z jego utratą lub uszkodzeniem następuje na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy. Przedmiot zamówienia obejmuje również realizację wszystkich obowiązków wynikających z projektowanych postanowień umowy oraz OPZ. 2) Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają: 1. Projektowane postanowienia umowy (PPU), stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ, 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PN/7/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996100 Zerkleinerungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück