2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen van een ontwerpteam voor architectuur en publieke ruimte - vervangingsbouw Gansbeek Bilzen-Hoeselt
Beschreibung: Wonen in Limburg is via deze procedure op zoek naar een multidisciplinair ontwerpteam dat zich maximaal engageert om het totaalconcept waarbij architectuur, infrastructuur en (semi-)publieke ruimte geïntegreerd benaderd worden en waarbij een duurzame wijkontwikkeling met toekomstvisie nagestreefd en gestimuleerd wordt. Het ontwerpteam staat in voor de volledige studieopdracht, vanaf de start van het ontwerpend onderzoek en tot en met de definitieve oplevering. Een optimale samenwerking tussen de architect, de technisch deskundigen en de ontwerper infrastructuur is noodzakelijk zodat de uitwerking van het architectuurontwerp en de omgevingsaanleg op een geïntegreerde manier kan gebeuren. Alle noodzakelijke disciplines en deskundigen voor het bekomen van de omgevingsvergunning en de vakkundige realisatie van het voorgestelde concept zijn inbegrepen in de prijsofferte. We wensen een vervangbouw te realiseren voor de 4 appartementsgebouwen in de Gansbeekstraat 1, 3, 5 en 7. De vervangbouw van de 24 appartementen tot een nieuw verdichtingsproject moet een boost geven aan de wijk Gansbeek. Wonen in Limburg wenst een complementair aanbod te realiseren dat de overstap voor huidige huurders naar een nieuwe woning eenvoudig mogelijk maakt. In totaal gaat het over ongeveer 25 appartementen, verspreid over verschillende gebouwen. We wensen een mix van woontype 1/2 en 2/3. De stad Bilzen-Hoeselt werkt aan een nieuw RUP Gansbeek waarin onze projectsite zich bevindt. De volledige RUP-site met onder andere het Technisch Instituut Sint-Jozef, Vrij CLB Limburg en de vier appartementsgebouwen van Wonen in Limburg wordt herbekeken. Het doel is om een groene trage verbinding van oost naar west te creëren. Er zullen enkele randvoorwaarden opgelegd worden waaraan de nieuwe ontwikkeling moet voldoen. Alle actuele info en documenten over het RUP Gansbeek zijn te vinden op de website: https://www.bilzenhoeselt.be/rup-gansbeek
Interne Kennung: PPP0OQ-2696/6299/2026-2696
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-2696_1