See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP I DOSTAWA JEDENASTU FABRYCZNIE NOWYCH AUTOBUSÓW MIEJSKICH ELEKTRYCZNYCH KLASY MAXI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP I DOSTAWA JEDENASTU FABRYCZNIE NOWYCH AUTOBUSÓW MIEJSKICH ELEKTRYCZNYCH KLASY MAXI SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OKREŚLONY ZOSTAŁ W ROZDZIALE IV SWZ. ZAMAWIAJĄCY NIE PRZEWIDUJE UDZIELENIA ZAMÓWIEŃ, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 USTAWY PZP. KLAUZULA INFORMACYJNA WYNIKAJĄCA Z RODO SPEŁNIAJĄCA OBOWIĄZEK INFORMACYJNY WOBEC WYKONAWCY ZWIĄZANY Z POSTĘPOWANIEM O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO została zawarta w Rozdziale VI do SWZ. Zamawiający skorzysta z uprawnienia wynikającego z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp na podstawie której Zamawiający najpierw dokona badania i oceny oferty, a następnie zbada, czy Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Zabezpieczenia należytego wykonania umowy - 3% zaoferowanej ceny ofertowej brutto podanej w ofercie.
Vorherige Bekanntmachung: 120100-2025
Interne Kennung: DOP.3310.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse, 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 11 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.