2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli zamieszkałych nieruchomości położonych na terenie Gminy Brzeźnica
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy Brzeźnica. Odbiór odpadów komunalnych nie obejmuje właścicieli nieruchomości nie zamieszkałych. 2. Termin realizacji zamówienia: 01.01.2025 r. - 31.12.2026 r. 3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia w sposób: a) zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowanie odpadów do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach i rozporządzeń Ministra Środowiska wydanych na jej podstawie, 4. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w zabudowie jednorodzinnej wg zestawienia b) odbiór odpadów komunalnych zebranych w ramach prowadzonego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zwanego w dalszej części „PSZOK”, c) wyposażenie nieruchomości w worki do gromadzenia selektywnie zbieranych odpadów komunalnych, d) obsługę PSZOK, e) transport i przekazanie do zagospodarowania odebranych selektywnie zebranych odpadów komunalnych do wskazanej przez Wykonawcę w formularzu ofertowym instalacji tj. do instalacji posiadającej status instalacji komunalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zgodnie z ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach i zapisami PGOWM lub do instalacji lub (i) urządzeń do przetwarzania odpadów w rozumieniu art. 3 ust.1 ustawy o odpadach, (t.j. Dz. U. 2023 poz 1587 z późn. zm.), f) prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą zamówieniem. Obszar gminy przedstawia załącznik nr 2 do Umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji określa załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 557563-2024
Interne Kennung: ZP.271.326.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy Brzeźnica. Odbiór odpadów komunalnych nie obejmuje właścicieli nieruchomości nie zamieszkałych. 2. Termin realizacji zamówienia: 01.01.2025 r. - 31.12.2026 r. 3. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia w sposób: a) zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowanie odpadów do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach i rozporządzeń Ministra Środowiska wydanych na jej podstawie, 4. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w zabudowie jednorodzinnej wg zestawienia b) odbiór odpadów komunalnych zebranych w ramach prowadzonego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zwanego w dalszej części „PSZOK”, c) wyposażenie nieruchomości w worki do gromadzenia selektywnie zbieranych odpadów komunalnych, d) obsługę PSZOK, e) transport i przekazanie do zagospodarowania odebranych selektywnie zebranych odpadów komunalnych do wskazanej przez Wykonawcę w formularzu ofertowym instalacji tj. do instalacji posiadającej status instalacji komunalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności zgodnie z ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach i zapisami PGOWM lub do instalacji lub (i) urządzeń do przetwarzania odpadów w rozumieniu art. 3 ust.1 ustawy o odpadach, (t.j. Dz. U. 2023 poz 1587 z późn. zm.), f) prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością objętą zamówieniem.