269012-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Doposażenie Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach w sprzęt zwiększający jakość i dostępność świadczeń kardiologicznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDoposażenie Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach w sprzęt zwiększający jakość i dostępność świadczeń kardiologicznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w ramach zadania pn.: „Doposażenie Szpitala Specjalistycznego im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach w sprzęt zwiększający jakość i dostępność świadczeń kardiologicznych”. Zamówienie podzielone zostało na 7 (siedem) zadań, które obejmują następujący zakres: Zadanie nr 1 – Dostawa echokardiografu (Obejmuje dostawę, instalację, uruchomienie oraz przeszkolenie personelu w zakresie obsługi wysokiej klasy aparatu do echokardiografii z niezbędnymi głowicami i oprogramowaniem kardiologicznym - 1 zestaw). Zadanie nr 2 – Dostawa przenośnego aparatu USG (Obejmuje dostawę, instalację i uruchomienie mobilnego aparatu USG dedykowanego do szybkiej diagnostyki przyłóżkowej wraz z wyposażeniem - 1 zestaw). Zadanie nr 3 – Dostawa pomp infuzyjnych oraz stacji dokujących (Obejmuje dostawę pomp objętościowych oraz strzykawkowych wraz ze zintegrowanymi stacjami dokującymi wyposażonymi w system mocowania i uchwyt transportowy - 26 szt. pomp infuzyjnych strzykawkowych, 26 szt. pomp infuzyjnych objętościowych, 13 szt. stacji dokujących wraz z uchwytami transportowymi). Zadanie nr 4 – Dostawa defibrylatora z transmisją danych (Obejmuje dostawę klinicznego defibrylatora z funkcją monitorowania funkcji życiowych oraz modułem bezprzewodowej transmisji danych - 1 szt.). Zadanie nr 5 – Dostawa kardiomonitora (Obejmuje dostawę kardiomonitora wieloparametrowego z zestawem akcesoriów pomiarowych, dostosowanego do specyfiki oddziału kardiologicznego - 1 szt.). Zadanie nr 6 – Dostawa łóżek szpitalnych z materacami przeciwodleżynowymi (Obejmuje dostawę 5 szt. standardowych łóżek szpitalnych specjalistycznych, 1 szt. łóżka wyposażonego w zintegrowany system pomiaru masy ciała pacjenta oraz 6 szt. dedykowanych materacy przeciwodleżynowych). Zadanie nr 7 – Modernizacja Tomografu komputerowego (Obejmuje rozbudowę/modernizację sprzętową i/lub programową obecnie użytkowanego przez Zamawiającego aparatu TK (Producent: GE Hangwei Medical Systems CO., LTD., rok produkcji 2024, model: Revolution Maxima), mającą na celu poprawę jakości obrazowania kardiologicznego / dodanie nowych pakietów badań - 1 zestaw).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa echokardiografu
BeschreibungObejmuje dostawę, instalację, uruchomienie oraz przeszkolenie personelu w zakresie obsługi wysokiej klasy aparatu do echokardiografii z niezbędnymi głowicami i oprogramowaniem kardiologicznym - 1 zestaw
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień.
LosLOT-0002
TitelDostawa przenośnego aparatu USG
BeschreibungObejmuje dostawę, instalację i uruchomienie mobilnego aparatu USG dedykowanego do szybkiej diagnostyki przyłóżkowej - 1 zestaw
LosLOT-0003
TitelDostawa pomp infuzyjnych oraz stacji dokujących
BeschreibungObejmuje dostawę pomp objętościowych oraz strzykawkowych wraz ze zintegrowanymi stacjami dokującymi wyposażonymi w system mocowania i uchwyt transportowy - pompa strzykawkowa (26 szt.), pompa objętościowa 26 szt., stacja dokująca (dla zaoferowanych pomp) 13 szt..
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
LosLOT-0004
TitelDostawa defibrylatora z transmisją danych
BeschreibungObejmuje dostawę defibrylatora z funkcją monitorowania funkcji życiowych oraz modułem bezprzewodowej transmisji danych - 1 szt.
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
LosLOT-0005
TitelDostawa kardiomonitora
BeschreibungObejmuje dostawę kardiomonitora wieloparametrowego z zestawem akcesoriów pomiarowych, dostosowanego do specyfiki oddziału kardiologicznego - 1 szt.
Haupteinstufung (cpv): 33195100 Monitoren
LosLOT-0006
TitelDostawa łóżek szpitalnych z materacami przeciwodleżynowymi
BeschreibungObejmuje dostawę 5 szt. standardowych łóżek szpitalnych specjalistycznych, 1 szt. łóżka wyposażonego w zintegrowany system pomiaru masy ciała pacjenta oraz 6 szt. dedykowanych materacy przeciwodleżynowych
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143112 Matratzen
LosLOT-0007
TitelModernizacja Tomografu komputerowego
BeschreibungObejmuje rozbudowę/modernizację sprzętową i/lub programową obecnie użytkowanego przez Zamawiającego aparatu TK (Producent: GE Hangwei Medical Systems CO., LTD., rok produkcji 2024, model: Revolution Maxima), mającą na celu poprawę jakości obrazowania kardiologicznego / dodanie nowych pakietów badań - 1 zestaw
Haupteinstufung (cpv): 33115100 CT-Scanner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket