269022-2025 - Ergebnis
Polen – Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke – Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu pojazdu do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji i odsysania zanieczyszczeń dla EkoGłog Sp. z o. o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu pojazdu do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji i odsysania zanieczyszczeń dla EkoGłog Sp. z o. o.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu, fabrycznie nowego (wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2025 roku) pojazdu przeznaczonego do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji i odsysania zanieczyszczeń zgodnie ze specyfikacją techniczną określoną w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”).
Vorherige Bekanntmachung: 84146-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawę w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu pojazdu do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji i odsysania zanieczyszczeń dla EkoGłog Sp. z o. o.