See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur en onderhoud bedlinnen & onderhoud werkkledij
Beschreibung: Huur en onderhoud bedlinnen & onderhoud werkkledij
Interne Kennung: PPP1A3-32/6026/2026/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Huur en onderhoud van bedlinnen
Beschreibung: • Bovenlaken • Hoeslaken • Steeklaken • Geritex • Fluwijn • Badhanddoek • Badlaken • Washandje • Keukenhanddoek • Schoteldoek • Microvezeldoek geel • Microvezeldoek blauw • Slab volwassene • Donsdekens
Interne Kennung: 2026/01_1
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoud werkkledij
Beschreibung: Onderhoud van instellingseigen werkkledij voor alle medewerkers van de Woonzorggroep
Interne Kennung: 2026/01_2