See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na usługę opisywania badań RTG, TK i MG w systemie teleradiologii
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie wykonywania opisów badań RTG, TK i MG w oparciu o teleradiologię, realizowanych w Pracowniach Diagnostyki Obrazowej Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu, w tym opisy dla potrzeb realizacji umów z NFZ. Pobieranie e-skierowań z systemu P1 z podstawieniem danych do nagłówka wyniku, odsyłanie e-wyników zgodnie ze standardami HL7CDA, możliwość automatycznego informowania szpitala o stanie zagrożenia pacjenta w badaniu, stały 24 godzinny dyżur teleradiologiczny pełniony przez lekarza specjalistę radiologa, przekazywanie raportów rozliczeniowych oraz faktur przez system teleradiologiczny dla uprawnionych pracowników, zgodnie z RODO, bez udziału poczty elektronicznej, integracja z posiadanym przez szpital systemem, spełnianie wymogów Rozporządzenia Ministra zdrowia z 11.04.2019 r. w sprawie standardów organizacyjnych opieki zdrowotnej w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej wykonywanej za pośrednictwem systemów teleinformatycznych, helpdesk - pełna komunikacja z dostawcą usług teleradiologicznych za pomocą systemu teleradiologicznego, możliwość konsultacji metodyki wykonania badania u specjalisty radiologii i diagnostyki obrazowej całodobowo, konsultacje trudnych przypadków klinicznych lekarza kierującego z lekarzem specjalistą radiologii i diagnostyki obrazowej, ankieta kontroli jakości wymagana przez rozporządzenie wbudowana w system teleradiologiczny. Informacje na temat rodzajów i przewidywanej liczby badań znajdują się w materiałach informacyjnych dotyczących konkursu (Szczegółowe zasady dotyczące konkursu ofert). Udzielający zamówienia nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
Los: LOT-0001