See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych od maja do sierpnia 2025 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów spożywczych w zakresie i warunkach określonych w SWZ wraz z załącznikami. Zamówienie zostało podzielone na części określone w pkt XXIII SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ pn. „Opis przedmiotu zamówienia”. 3.
Interne Kennung: ZP 2630.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET NR I PRODUKTY MROŻONE
Beschreibung: DOSTAWA PRODUKTÓW MROŻONYCH W ZAKRESIE I WARUNKACH OKREŚLONYCH W SWZ I ZAŁĄCZNIKACH DO SWZ
Interne Kennung: ZP 2630.2.2025_1
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. 2. W ramach prawa opcji Zamawiający zakłada możliwość zwiększenia ilości zamawianych artykułów o 40% w stosunku do wartości zawartej umowy, o której mowa w § 3 ust. 1 niniejszej umowy. 3. Dostawy objęte prawem opcji będą realizowane w terminie realizacji umowy (dotyczy to również sytuacji, kiedy Strony umowy za pomocą aneksu przedłużą termin realizacji umowy). 4. Artykuły objęte prawem opcji będą dostarczane na takich samych zasadach jak produkty objęte zamówieniem podstawowym (w tym co najmniej: co do jakości, minimalnego terminu przydatności do spożycia) do Hotelu Zawisza lub do Hotelu Zawisza i Przystani Bydgoszcz lub innych obiektów wskazanych przez Zamawiającego na terenie Bydgoszczy. W przypadku konieczności dostawy produktów poza Bydgoszcz, wraz z uruchomieniem prawa opcji dopuszcza się ustalenie warunków dostawy. 5. Przesłanki uprawniające do skorzystania z prawa opcji: 1) Konieczność zapewnienia wyżywienia większej liczbie gości i osób korzystających z usług świadczonych przez Zamawiającego, 2) Organizacja wydarzeń i konferencji a także obsługa bufetów lub wydarzeń realizowana na zlecenie podmiotów zewnętrznych, 3) Konieczność zachowania ciągłości dostaw, także w związku z nierozstrzygniętym postępowaniem na wybór kolejnego dostawcy. 4) Konieczność zwiększenia asortymentu. Przez zwiększenie asortymentu należy rozumieć asortyment nie ujęty w opisie przedmiotu zamówienia. 5) Konieczność objęcia dostawami innych obiektów niż wskazane w § 1 ust. 1 umowy. 6. Realizacja zakresu zamówienia objętego opcją nie powoduje zmiany umowy. 7. Warunkiem uruchomienia zamówienia objętego opcją jest złożenie przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym przez niego zakresie (np. wystawienie pisemnego zlecenia na zakres dostaw objętych opcją), przy czym Wykonawca jest zobowiązany do jego wykonania. Przez pisemne zlecenie należy rozumieć także zlecenie przesłane droga elektroniczną. 8. Opcja ma charakter fakultatywny, co oznacza, iż w razie nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o wykonanie tego zakresu zamówienia. Brak złożenia przez Zamawiającego oświadczenia wyraźnie wyrażającego jego wolę w tym zakresie, powoduje, że Wykonawca zwolniony jest z wykonania zamówienia opcjonalnego. 9. Podstawą do ustalenia wynagrodzenia Wykonawcy za dostawy zlecone w ramach opcji będą ceny jednostkowe wskazane w formularzu cenowym oferty, o których mowa w § 1 ust. 1 niniejszej umowy oraz rzeczywiste ilości dostaw zrealizowanych w ramach opcji, z zastrzeżeniem ust. 10. 10. W przypadku gdy prawo opcji dot. asortymentu nie ujętego w opisie przedmiotu zamówienia, to ceną zakupu opcji jest cena jednostkowa z cennika Wykonawcy z dnia uruchomienia opcji.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET II ARTYKUŁY SPOŻYWCZE RÓZNE
Beschreibung: DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH RÓŻNYCH W ZAKRESIE I WARUNKACH OKREŚLONYCH SWZ I ZAŁĄCZNIKACH DO SWZ
Interne Kennung: ZP 2630.2.2025_2
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR III NABIAŁ
Beschreibung: DOSTAWA NABIAŁU W ZAKRESIE I WARUNKACH OKREŚLONYCH W SWZ I ZAŁĄCZNIKACH DO SWZ
Interne Kennung: ZP 2630.2.2025_3
Haupteinstufung (cpv): 15550000 Verschiedene Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR IV MIĘSO I WĘDLINY
Beschreibung: DOSTAWA MIĘSA I WĘDLIN W ZAKRESIE I WARUNKACH OKREŚLONYCH W SWZ I ZAŁACZNIKACH DO SWZ
Interne Kennung: ZP 2630.2.2025_4
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR V OWOCE I WARZYWA
Beschreibung: DOSTAWA OWOCÓW I WARZYW W ZAKRESIE I WARUNKACH OKREŚLONYCH W SWZ I ZAŁACZNIKACH DO SWZ
Interne Kennung: ZP 2630.2.2025_5
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse