269212-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen – Locatiemanagement Opvanglocatie Oekraïense vluchtelingen en statushouders
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLocatiemanagement Opvanglocatie Oekraïense vluchtelingen en statushouders
BeschreibungDe gemeente Waalwijk wenst een overeenkomst te sluiten voor locatiemanagement ten behoeve van de tijdelijke opvang van statushouders en Oekraïense vluchtelingen voor een periode van 11 september 2025 tot en met 11 september 2026. Aanbestedende Dienst heeft het recht om de overeenkomst na het einde van de initiële looptijd te verlengen. Het aantal verlengingen en de duur van de verlenging hangt af van de Overeenkomst met de verhuurder van de huidige opvanglocatie. 1500000
Interne Kennung32711
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensopenbare procedure
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0000
Titel1 basisperceel
Beschreibungbasis
Interne Kennung1