2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding voor Accountantsdiensten
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is om voor de komende jaren een betrouwbare en onafhankelijke controlepartner te contracteren voor het verrichten van accountantsdiensten ten behoeve van de Aanbestedende dienst. De Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese openbare aanbesteding. De omvang betreft jaarlijks ongeveer 2 miljoen euro.
Interne Kennung: VONK26ACD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel is om een overeenkomst af te sluiten voor de boekjaren 2026 tot en met 2029 plus viermaal een optionele verlenging van twee boekjaren.