See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gospodarowanie odpadami niebezpiecznymi i innymi niż niebezpieczne dla PGG S.A. Oddział KWK ROW z podziałem na 14 zadań
Beschreibung: Gospodarowanie odpadami niebezpiecznymi i innymi niż niebezpieczne dla PGG S.A. Oddział KWK ROW z podziałem na 14 zadań: Zadanie nr 1 – odpad o kodzie 17 09 04 - Zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03 Zadanie nr 2 – odpad o kodzie 07 02 99 - Inne niewymienione odpady – zużyte taśmy przenośnikowe Zadanie nr 3 – odpad o kodzie 07 02 99 - Inne niewymienione odpady – buty gumowe oraz lutnie i węże gumowe Zadanie nr 4 – odpad o kodzie 06 03 13* - Sole i roztwory zawierające metale ciężkie Zadanie nr 5 – odpad o kodzie 07 02 13 – Odpady tworzyw sztucznych Zadanie nr 6 – odpad o kodzie 08 03 18 - Odpadowy toner drukarski inny niż wymieniony w 08 03 17 Zadanie nr 7 – odpad o kodzie 15 01 02 – Opakowania z tworzyw sztucznych Zadanie nr 8 – odpad o kodzie 15 01 10* - Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone Zadanie nr 9 – odpad o kodzie 15 02 02* - Sorbenty, materiały filtracyjne (w tym filtry olejowe nieujęte w innych grupach), tkaniny do wycierania (np. szmaty, ścierki) i ubrania ochronne zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi (np. PCB) Zadanie nr 10 – odpad o kodzie 15 02 03 - Sorbenty, materiały filtracyjne, tkaniny do wycierania (np. szmaty, ścierki) i ubrania ochronne inne niż wymienione w 15 02 02 Zadanie nr 11 – odpad o kodzie 06 04 04* - Odpady zawierające rtęć Zadanie nr 12 – odpad o kodzie 16 05 06* - Chemikalia laboratoryjne i analityczne (np. odczynniki chemiczne) zawierające substancje niebezpieczne, w tym mieszaniny chemikaliów laboratoryjnych i analitycznych Zadanie nr 13 – odpad o kodzie 16 05 07* - Zużyte nieorganiczne chemikalia zawierające substancje niebezpieczne (np. przeterminowane odczynniki chemiczne) Zadanie nr 14 – odpad o kodzie 16 05 08* - Zużyte organiczne chemikalia zawierające substancje niebezpieczne(np. przeterminowane odczynniki chemiczne).
Vorherige Bekanntmachung: 456864-2024
Interne Kennung: 492400395
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – odpad o kodzie 17 09 04 - Zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03
Beschreibung: Zadanie nr 1 – odpad o kodzie 17 09 04 - Zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – odpad o kodzie 07 02 99 - Inne niewymienione odpady – zużyte taśmy przenośnikowe
Beschreibung: Zadanie nr 2 – odpad o kodzie 07 02 99 - Inne niewymienione odpady – zużyte taśmy przenośnikowe
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – odpad o kodzie 07 02 99 - Inne niewymienione odpady – buty gumowe oraz lutnie i węże gumowe
Beschreibung: Zadanie nr 3 – odpad o kodzie 07 02 99 - Inne niewymienione odpady – buty gumowe oraz lutnie i węże gumowe
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – odpad o kodzie 06 03 13* - Sole i roztwory zawierające metale ciężkie
Beschreibung: Zadanie nr 4 – odpad o kodzie 06 03 13* - Sole i roztwory zawierające metale ciężkie
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – odpad o kodzie 07 02 13 – Odpady tworzyw sztucznych
Beschreibung: Zadanie nr 5 – odpad o kodzie 07 02 13 – Odpady tworzyw sztucznych
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – odpad o kodzie 08 03 18 - Odpadowy toner drukarski inny niż wymieniony w 08 03 17
Beschreibung: Zadanie nr 6 – odpad o kodzie 08 03 18 - Odpadowy toner drukarski inny niż wymieniony w 08 03 17
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – odpad o kodzie 15 01 02 – Opakowania z tworzyw sztucznych
Beschreibung: Zadanie nr 7 – odpad o kodzie 15 01 02 – Opakowania z tworzyw sztucznych
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – odpad o kodzie 15 01 10* - Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone
Beschreibung: Zadanie nr 8 – odpad o kodzie 15 01 10* - Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 – odpad o kodzie 15 02 02* - Sorbenty, materiały filtracyjne (w tym filtry olejowe nieujęte w innych grupach), tkaniny do wycierania (np. szmaty, ścierki) i ubrania ochronne zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi (np. PCB)
Beschreibung: Zadanie nr 9 – odpad o kodzie 15 02 02* - Sorbenty, materiały filtracyjne (w tym filtry olejowe nieujęte w innych grupach), tkaniny do wycierania (np. szmaty, ścierki) i ubrania ochronne zanieczyszczone substancjami niebezpiecznymi (np. PCB)
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 – odpad o kodzie 15 02 03 - Sorbenty, materiały filtracyjne, tkaniny do wycierania (np. szmaty, ścierki) i ubrania ochronne inne niż wymienione w 15 02 02
Beschreibung: Zadanie nr 10 – odpad o kodzie 15 02 03 - Sorbenty, materiały filtracyjne, tkaniny do wycierania (np. szmaty, ścierki) i ubrania ochronne inne niż wymienione w 15 02 02
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 – odpad o kodzie 06 04 04* - Odpady zawierające rtęć
Beschreibung: Zadanie nr 11 – odpad o kodzie 06 04 04* - Odpady zawierające rtęć
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 – odpad o kodzie 16 05 06* - Chemikalia laboratoryjne i analityczne (np. odczynniki chemiczne) zawierające substancje niebezpieczne, w tym mieszaniny chemikaliów laboratoryjnych i analitycznych
Beschreibung: Zadanie nr 12 – odpad o kodzie 16 05 06* - Chemikalia laboratoryjne i analityczne (np. odczynniki chemiczne) zawierające substancje niebezpieczne, w tym mieszaniny chemikaliów laboratoryjnych i analitycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 – odpad o kodzie 16 05 07* - Zużyte nieorganiczne chemikalia zawierające substancje niebezpieczne (np. przeterminowane odczynniki chemiczne)
Beschreibung: Zadanie nr 13 – odpad o kodzie 16 05 07* - Zużyte nieorganiczne chemikalia zawierające substancje niebezpieczne (np. przeterminowane odczynniki chemiczne)
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 – odpad o kodzie 16 05 08* - Zużyte organiczne chemikalia zawierające substancje niebezpieczne(np. przeterminowane odczynniki chemiczne)
Beschreibung: Zadanie nr 14 – odpad o kodzie 16 05 08* - Zużyte organiczne chemikalia zawierające substancje niebezpieczne(np. przeterminowane odczynniki chemiczne)
Interne Kennung: Zadanie nr 14