See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pozostałego sprzętu kwaterunkowego w części III - dostawa foteli obrotowych i krzeseł biurowych post.70/D 2023
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pozostałego sprzętu kwaterunkowego, z podziałem na III części: • Część I – dostawa mebli biurowych, • Część II – dostawa sprzętu koszarowego, • Część III – dostawa foteli obrotowych i krzeseł biurowych, 2. Na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. 3. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: • Część I: Elbląg, Olsztyn, Giżycko, Węgorzewo, Gołdap, Białystok, • Część II: Elbląg, Braniewo, Bartoszyce, Morąg, Wilkowo, Olsztyn, Lidzbark Warmiński, Lipowiec, Giżycko, Gołdap, Węgorzewo, Orzysz, Białystok, Suwałki, Bemowo Piskie, • Część III: Olsztyn, Elbląg, Giżycko, Gołdap, Węgorzewo, Orzysz, Białystok. 4. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 5. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: do dnia 30.11.2023 r.
Interne Kennung: 70/D
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa foteli obrotowych i krzeseł biurowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w części III postępowania jest dostawa foteli obrotowych i krzeseł biurowych: 1) fotel biurowy obrotowy na metalowej podstawie z regulowanym podnoszeniem – wyściełany, w ilości 40 szt.; 2) fotel biurowy obrotowy na metalowej podstawie z regulowanym podnoszeniem – wyściełany, w ilości 25 szt.; 3) krzesło obrotowe na metalowej podstawie z regulowanym podnoszeniem – wyściełane, w ilości 300 szt.; 4) krzesło biurowe na metalowej podstawie – wyściełane, w ilości 325 szt.; 5) krzesło biurowe na metalowej podstawie – twarde, w ilości 1210 szt.; 2. Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 3. Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Olsztyn, Elbląg, Giżycko, Gołdap, Węgorzewo, Orzysz, Białystok. 4. Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: do dnia 30.11.2023 r..
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji: W przypadku, gdy wartość brutto umowy o udzielenie zamówienia publicznego będzie niższa od wartości brutto kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia w danej części postępowania, Zamawiający za pozostałą kwotę może zakupić w ramach prawa opcji dodatkowe ilości: Część III: ‒ foteli biurowych obrotowych na metalowej podstawie z regulowanym podnoszeniem – wyściełanych, wymienionych w pkt. 1 Opisu przedmiotu zamówienia, w ilości do 20 szt.; (dostawa: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie, ul. Saperska 1), ‒ krzeseł biurowych na metalowej podstawie – wyściełanych, wymienionych w pkt. 4 Opisu przedmiotu zamówienia, w ilości do 50 szt.; (dostawa: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Olsztynie, ul. Saperska 1), oraz w cenach jednostkowych określonych w arkuszu ofertowym złożonym przez Wykonawcę, z którymi zostanie podpisana umowa. Wykonawca jest zobowiązany udzielić gwarancji na sprzęt kwaterunkowy dostarczony w ramach prawa opcji zgodnie z okresem gwarancji zaproponowanym w arkuszu ofertowym. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest wola Zamawiającego.