2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Accountantsdiensten
Beschreibung: Het betreft een openbare Europese aanbestedingsprocedure ten behoeve van het leveren van accountantsdiensten. Deze Aanbesteding is van Samenwerkingsorganisatie De Wolden Hoogeveen, de gemeente De Wolden en de gemeente Hoogeveen, hierna te noemen Opdrachtgever, met referentienummer Z.552703. De omvang van de dienstverlening en aan te besteden opdracht bestaat uit de volgende onderdelen: 1. De controle van de jaarrekening (inclusief wettelijk vereiste verklaringen, waaronder SISA) 2. De interimcontrole 3. De natuurlijke adviesfunctie
Interne Kennung: Z.552703
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Accountantdiensten
Beschreibung: De aanbesteding wordt niet in percelen gesplitst. Er wordt één Opdrachtnemer gezocht voor zowel de gemeente De Wolden, de gemeente Hoogeveen als de Samenwerkingsorganisatie De Wolden Hoogeveen. Vanwege de intensieve ambtelijke samenwerking tussen deze drie organisaties is het niet werkbaar om voor iedere organisatie een aparte accountant te zoeken. Zoals gesteld wordt wel afzonderlijk gecontracteerd door het bestuur van de SWO en de gemeenteraden van de gemeenten De Wolden en Hoogeveen. Zie Aanbestedingsleidraad Europese aanbesteding Accountantsdiensten
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Aanbestedingsleidraad Europese aanbesteding Accountantsdiensten