See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup autobusu szkolnego na potrzeby uczniów gminy Jaktorów
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup autobusu szkolnego na potrzeby uczniów gminy Jaktorów. 2.Autobus szkolny będący przedmiotem niniejszego zamówienia musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251) oraz wszystkie warunki określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 502). 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – załącznik nr 3 do SWZ oraz Projekt umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 4.W sytuacjach, gdy w opisie przedmiotu zamówienia wskazano nazwy producenta, nazwy własne, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, wskazaniu takiemu w każdym przypadku towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Wykonawca może stosować materiały i urządzenia równoważne pod względem parametrów technicznych, jakościowych, funkcjonalnych oraz użytkowych. Autobus musi spełniać parametry określone w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 3 do SWZ), co oznacza, że parametry oferowane nie mogą być gorsze od wymaganych przez Zamawiającego. 5.Przedmiotowe zadanie pn. „Zakup autobusu szkolnego na potrzeby uczniów gminy Jaktorów” współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia „Autobusy dla mazowieckich szkół”- edycja 2023 – 2024.
Vorherige Bekanntmachung: 215055-2025
Interne Kennung: RZP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0001