2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dystrybucja energii elektrycznej dla ośrodka szkoleń wymiaru sprawiedliwości w Studzieńcu (zasilanie podstawowe)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej należącej do Operatora Systemu Dystrybucyjnego do punktu poboru energii zlokalizowanego gmina Puszcza Mariańska, miejscowość Studzieniec
Interne Kennung: GXIII.261.7.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001