See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het in stand houden van huidig machinepark van het merk Stihl
Beschreibung: Aankoop van kleine handmaterialen die nodig zijn op alle sectoren. Alle handmaterialen dienen passend te zijn op onze bestaande machines en batterijen.
Interne Kennung: PPP0IG-9289/6254/2025/9289
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/9289_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät