See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 140 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej – w części dla OISW w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 140 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej, po maksymalnie 10 osób każda ,co łącznie stanowi maksymalnie 1400 osób, na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie.
Interne Kennung: OI.FERS.2230.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 48 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej – w części dla OISW w Warszawie - część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 48 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej, po maksymalnie 10 osób każda ,co łącznie stanowi maksymalnie 480 osób, na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie.
Interne Kennung: OI.FERS.2230.1.2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 18 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej – w części dla OISW w Warszawie - część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 18 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej, po maksymalnie 10 osób każda ,co łącznie stanowi maksymalnie 180 osób, na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie.
Interne Kennung: OI.FERS.2230.1.2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 35 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej – w części dla OISW w Warszawie - część 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 35 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej, po maksymalnie 10 osób każda ,co łącznie stanowi maksymalnie 350 osób, na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie.
Interne Kennung: OI.FERS.2230.1.2026-3
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 12 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej – w części dla OISW w Warszawie - część 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 12 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej, po maksymalnie 10 osób każda ,co łącznie stanowi maksymalnie 120 osób, na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie.
Interne Kennung: OI.FERS.2230.1.2026-4
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 15 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej – w części dla OISW w Warszawie - część 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 15 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej, po maksymalnie 10 osób każda ,co łącznie stanowi maksymalnie 150 osób, na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie.
Interne Kennung: OI.FERS.2230.1.2026-5
Los: LOT-0006
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 12 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej – w części dla OISW w Warszawie - część 6
Interne Kennung: OI.FERS.2230.1.2026-6