See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na provádění staveb BESIP na pozemních komunikacích na území hl. m. Prahy - IV.Q 2023 Nákladové nádr. Žižkov, Komořanská PID, Čs. exilu
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s více účastníky („Rámcová dohoda“), na jejímž základě budou uzavírány jednotlivé prováděcí smlouvy o dílo („Prováděcí smlouva“) na provádění staveb BESIP pozemních komunikací na území hl. m. Prahy. Stavby BESIP budou spočívat především v opravách asfaltových konstrukcí komunikací, dláždění krytů komunikací, odvodnění komunikací, pokládce a úpravách obrub, zřízení svislého a vodorovného dopravního značení, stavebních úpravách odvodnění včetně činností podléhající kontrole orgánů státní báňské správy, zřízení nového či úpravy (přeložky) stávajícího veřejného osvětlení, resp. přisvětlení přechodů.
Interne Kennung: 273176-2020
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001