2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky medicinálních a technických plynů – Oblastní nemocnice Náchod a. s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 zákona na průběžné dodávky medicinálních a technických plynů, specifikovaných v přílohách zadávací dokumentace, po dobu čtyř let do těchto nemocnic Zdravotnického holdingu Královéhradeckého kraje a. s.: a) Oblastní nemocnice Náchod a.s.: Součástí dodávky do Oblastní nemocnice Náchod a. s. je pronájem dvou středotlakých zásobníků na kapalný kyslík. b) Nemocnice Rychnov nad Kněžnou (pracoviště Oblastní nemocnice Náchod a. s.): c) Nemocnice Jaroměř (pracoviště Oblastní nemocnice Náchod a. s.): d) Nemocnice Broumov (pracoviště Oblastní nemocnice Náchod a. s.): Součástí dodávky do Nemocnice Broumov je pronájem jednoho středotlakého zásobníku na kapalný kyslík. Součástí předmětu plnění jsou rovněž: - dodávka zboží s platnou revizí a atestem do místa plnění; - pronájem tlakových lahví; - pronájem středotlakých zásobníků na kapalný kyslík v nemocnicích specifikovaných v ZD; - provádění revize a servisních prací tlakových lahví a středotlakých zásobníků na kapalný kyslík; - dle požadavku kupujícího rozvoz tlakových lahví po areálu kupujícího; - další související služby spojené s řádnou realizací dodávky zboží.
Interne Kennung: CIRI/2026/076
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24110000 Technische Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku (inflační doložka) ve smyslu § 100 odst. 1 zákona je stanovena ve čl. 4 rámcové dohody.