26942-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki szkółkarskiej na terenie Nadleśnictwa Strzelce (Szkółka Leśna - Pakiet 07) w roku 2026.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Wykonywanie usług z zakresu gospodarki szkółkarskiej na terenie Nadleśnictwa Strzelce (Szkółka Leśna - Pakiet 07) w roku 2026.”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu gospodarki szkółkarskiej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzelce, na szkółce leśnej w roku 2026. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z gospodarki szkółkarskiej wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.
Interne KennungS.270.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Wykonywanie usług z zakresu gospodarki szkółkarskiej na terenie Nadleśnictwa Strzelce (Szkółka Leśna - Pakiet - 07) w roku 2026.”
Interne KennungS.270.1.2026 - Szkółka Leśna - Pakiet 07