2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Střední škola technická a obchodní, Olomouc, Kosinova 4 – Centrum odborné přípravy technických oborů (COPTO)“ – CNC obráběcí stroje
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka CNC soustruhu, CNC frézek, laseru, včetně příslušenství, do nového objektu Centra odborné přípravy technických oborů (COPTO) Střední školy technické a obchodní, Olomouc, na adrese U podjezdu 37/11, Olomouc. Nedílnou součástí dodávky je instalace a zprovoznění strojů a dále zaškolení personálu
Interne Kennung: COPTO - CNC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42621100 CNC-Drehmaschine
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ČÁST 1 - CNC
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka CNC soustruhu, CNC frézek, včetně příslušenství, do nového objektu Centra odborné přípravy technických oborů (COPTO) Střední školy technické a obchodní, Olomouc, na adrese U podjezdu 37/11, Olomouc. Nedílnou součástí dodávky je instalace a zprovoznění strojů a dále zaškolení personálu
Interne Kennung: část 1 - CNC
Los: LOT-0002
Titel: ČÁST 2 - LASER
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka laseru, včetně příslušenství, do nového objektu Centra odborné přípravy technických oborů (COPTO) Střední školy technické a obchodní, Olomouc, na adrese U podjezdu 37/11, Olomouc. Nedílnou součástí dodávky je instalace a zprovoznění strojů a dále zaškolení personálu
Interne Kennung: část 2 - LASER
Haupteinstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen