2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług nadzoru autorskiego modułów oprogramowania aplikacyjnego AMMS Plus oraz InfoMedica Plus w ramach projektu pn. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” w Szpitalu im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług nadzoru autorskiego modułów oprogramowania aplikacyjnego AMMS Plus oraz InfoMedica Plus w ramach projektu pn. „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” w Szpitalu im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, w tym wykaz posiadanych licencji i modułów objętych nadzorem autorskim, został określony we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ i stanowi integralną część dokumentacji postępowania.
Interne Kennung: CYBERBEZP/6/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług nadzoru autorskiego modułów oprogramowania aplikacyjnego AMMS Plus oraz InfoMedica Plus