269537-2025 - Ergebnis
Tschechien – Anbringen von Leitplanken – Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení
BeschreibungOpravy svodidel po dopravních nehodách a odstranění dalších následků a škod vzniklých v souvislosti s dopravní nehodou v rozsahu stanoveném smlouvou.
Vorherige Bekanntmachung36585-2022
Interne Kennung80SD000165
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233280 Anbringen von Leitplanken
5. Los
LosLOT-0002
TitelOdstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení - oblast 10
Beschreibung511 škody pachatel neznámy-oprava svodidel na dálnici D5 č.9
Interne Kennung21ZA-004095
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233280 Anbringen von Leitplanken