269545-2025 - Wettbewerb
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Świadczenie usługi transportu sanitarnego na rzecz Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi transportu sanitarnego na rzecz Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest przyjęcie obowiązków w zakresie transportu sanitarnego osób ubezpieczonych i innych osób uprawnionych do świadczeń publicznych zakładów opieki zdrowotnej z terenu powiatu starachowickiego tj. pacjentów Zamawiającego szczegółowo określony i realizowany na warunkach określonych w SWZ oraz projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 i złożonej ofercie przez okres 24 miesięcy.
Interne KennungP/14/04/2025/TS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usługi transportu sanitarnego
BeschreibungTransport sanitarny osób ubezpieczonych i innych osób uprawnionych do świadczeń publicznych zakładów opieki zdrowotnej z terenu powiatu starachowickiego
Interne KennungTransport sanitarny