See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup USG mobilnego, aparatu echokardiograficznego w wersji kompaktowej, aparatu echokardiograficznego w ramach realizacji zadania: Kompleksowy program rozwoju opieki nad pacjentem kardiologicznym w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu
Beschreibung: Zakup USG mobilnego, aparatu echokardiograficznego w wersji kompaktowej, aparatu echokardiograficznego w ramach realizacji zadania: Kompleksowy program rozwoju opieki nad pacjentem kardiologicznym w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu
Interne Kennung: SZW/DZP/32/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aparat USG mobilny - 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup Aparatu USG mobilnego - 1szt. - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 2 do SWZ/załącznik nr 2 do umowy - Formularzu asortymentowo – cenowym/OPZ na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Aparat echokardiograficzny w wersji kompaktowej - 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup Aparatu echokardiograficznego w wersji kompaktowej – 1 szt. - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 2 do SWZ/załącznik nr 2 do umowy - Formularzu asortymentowo – cenowym/OPZ na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Aparat echokardiograficzny - 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup Aparatu echokardiograficznego - 1 szt. - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 2 do SWZ/załącznik nr 2 do umowy - Formularzu asortymentowo – cenowym/OPZ na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3