2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/26/2026 Dostawy artykułów higienicznych (papieru toaletowego, ręczników papierowych, chusteczek higienicznych, mydła i dozowników) dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Dostawy artykułów higienicznych (papieru toaletowego, ręczników papierowych, chusteczek higienicznych, mydła i dozowników) dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi” – 2 pakiety, zgodnie z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku Nr 2 do SWZ – Formularzu asortymentowo - cenowym.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung, 39831700 Automatische Seifenspender, 42968300 Toilettenpapierrollenspender
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 16. Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje poniższe zapisy. W ramach przedmiotu umowy Zamawiający, uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji na zasadach i trybie opisanym poniżej: 16.1. Zamawiający może z opisanego w SWZ prawa opcji skorzystać w całości lub w części, w szczególności w sytuacji zmian organizacyjnych po stronie Zamawiającego, utworzenia, przenoszenia oddziałów, klinik, itp., tj. zamówienia o dodatkowe 80 % ilości produktów przedstawionych w SWZ, dokumentach zamówienia. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. 16.2. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 16.3. Zamawiający zastrzega, że ilość „80 % tj. …. sztuk” przewidziana w ramach prawa opcji jest wielkością maksymalną, a ilości te mogą ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego w trakcie trwania umowy, nie więcej jednak niż do 50% pierwotnego zamówienia, bez prawa dochodzenia roszczeń z tego tytułu przez Wykonawcę itp. 16.4. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. 16.5. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji nie może być dłuższy niż liczba dni określona dla zamówienia podstawowego, licząc od dnia przesłania zawiadomienia do Wykonawcy; 16.6. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy; 16.7. powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2