See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków, preparatów żywieniowych, płynów infuzyjnych, preparatów dezynfekcyjnych, rękawiczek, opatrunków, opakowań, materiałów szewnych, środków kontrastowych dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków, preparatów żywieniowych, płynów infuzyjnych, preparatów dezynfekcyjnych, rękawiczek, opatrunków, opakowań, materiałów szewnych, środków kontrastowych dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku. Szczegółowy zakres przedstawiono w SWZ.
Interne Kennung: DZP.2510.4.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leki różne, kosmetyki, środki farmaceutyczne 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, sprzętu laboratoryjnego i dzierżawa analizatorów wraz z systemem informatycznym i adaptacja pomieszczeń Centralnego Laboratorium podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Leki różne 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Leki różne 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Leki różne 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Leki różne 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Leki różne 6
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Leki różne 7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Leki różne 8
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Leki różne 9
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Leki różne 10
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Leki różne 11
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Leki różne 12
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Leki różne 13
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Leki różne 14
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Leki różne 15
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Leki różne 16
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Leki różne 17
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Leki różne 18
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Leki różne 19
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Leki różne 20
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Leki psychotropowe1
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Leki psychotropowe i narkotyczne 2
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Leki- program lekowy 1
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Leki- program lekowy 2
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Leki- program lekowy 3
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Leki- program lekowy 4
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Immunoglobuliny, albuminy 1
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Immunoglobuliny 2
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Testy narkotyczne
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Paski diagnostyczne
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Wyroby medyczne
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Kosmetyki
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Żywienie 1
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Żywienie 2
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Żywienie 3
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Płyny infuzyjne, żywienie pozajelitowe, leki 1
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Płyny do dializ
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Płyny infuzyjne, żywienie pozajelitowe, leki 2
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Płyny infuzyjne
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Receptura
Interne Kennung: 40
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0041
Titel: Balneoterapia 1
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Balneoterapia 2
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Balneoterapia 3
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Dezynfekcja głowicy KARDIO
Interne Kennung: 44
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0045
Titel: Dezynfekcja powierzchni 1
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Preparaty do mycia, dezynfekcji i pielęgnacji rąk, dezynfekcji skóry 1
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Preparaty do dezynfekcji skóry
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Preparaty do dezynfekcji skóry, błon śluzowych, jamy ustnej i ran
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Preparaty do dezynfekcji powierzchni, sprzętu
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Preparaty do dezynfekcji metodą zamgławiania
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Dezynfekcja powierzchni 2
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Preparaty do mycia, dezynfekcji i pielęgnacji rąk 2
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Wapno sodowane
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Rękawice jałowe
Interne Kennung: 54
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0055
Titel: Opatrunki 1
Interne Kennung: 55
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0056
Titel: Opatrunki 2
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: Opatrunki 3
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: Opatrunki 4
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: Opatrunki 5
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Opatrunki 6
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Opatrunki 7
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Opatrunki 8
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Opatrunki 9
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Opatrunki 10
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Opatrunki 11
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Opatrunki 12
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Opatrunki 13
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: Nici syntetyczne, plecione, powlekane, wchłanialne
Interne Kennung: 68
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
Los: LOT-0069
Titel: Nici wchłanialne monofilamentowe 1
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Nici niewchłanialne
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Nici wchłanialne monofilamentowe 2
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: Kontrasty 1
Interne Kennung: 72
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0073
Titel: Kontrasty 2
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: Kontrasty 3
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: Opakowania do receptury
Interne Kennung: 75
Haupteinstufung (cpv): 33792000 Pharmazeutische Bedarfsartikel aus Glas
Los: LOT-0076
Titel: Książki narkotyczne i spirytusowe
Interne Kennung: 76
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse