2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova vozového parku MHD v Olomouci - nákup tramvají
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a uvedení do plného provozu 8 ks jednosměrných plně nízkopodlažních tramvají s jednostranným odbavováním cestujících bezvýhradně splňující technické parametry požadované zadavatelem. Součástí zakázky je rovněž: a) provedení souvisejících činností; b) individuální a komplexní vyzkoušení, zaškolení obsluhy a uvedení dodaných plně nízkopodlažních tramvají (včetně veškerého jejich dodaného příslušenství) do plného provozu; c) provádění údržby a servisu dodaných plně nízkopodlažních tramvají (včetně veškerého jejich dodaného příslušenství) v rozsahu kupní smlouvou sjednaném, a to po celou dobu trvání 48 měsíční záruční doby; d) provádění pozáručního servisu dodaných plně nízkopodlažních tramvají (včetně veškerého jejich dodaného příslušenství) v rozsahu servisní smlouvou sjednaném, a to po celou dobu 26 let zbývající životnosti dodaných plně nízkopodlažních tramvají. Bližší specifikace předmětu plnění je obsahem příslušných částí zadávací dokumentace, např. technické specifikace tramvaje jednosměrné s jednostranným odbavováním cestujících, návrhu kupní smlouvy a jejích přílohách, atd.
Interne Kennung: 25077
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622100 Straßenbahnpersonenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001