269652-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na realizację kompleksowej usługi w zakresie Security Operations Center (SOC) oraz odmiejscowienia kopii zapasowych w modelu usługowym chmury obliczeniowej (IaaS) dla Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu-vol 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na realizację kompleksowej usługi w zakresie Security Operations Center (SOC) oraz odmiejscowienia kopii zapasowych w modelu usługowym chmury obliczeniowej (IaaS) dla Szpitala Miejskiego św. Jana Pawła II w Elblągu-vol 2
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest kompleksowa usługa w zakresie dostawy, wdrożenia, konfiguracji, uruchomienia i utrzymania systemu do monitoringu infrastruktury teleinformatycznej i sieciowej Zamawiającego wraz z usługami towarzyszącymi przez okres 36 miesięcy, na którą składają się: a) realizacja kompleksowego zadania polegającego na dostarczeniu infrastruktury teleinformatycznej IaaS w modelu usługowym chmury obliczeniowej wraz z oprogramowaniem SIEM i monitoringiem SOC. b) realizacja kompleksowego zadania polegającego na dostarczeniu systemu odmiejscowienia kopii zapasowych Zamawiającego; zgodnie z załącznikiem nr 1.1 oraz 1.1a do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji i wznowień.