269687-2026 - Ergebnis
Polen – Waren für pharmazeutische Zwecke – Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, surowców farmaceutycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla Apteki Szpitalnej SPZOZ w Gostyniu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, surowców farmaceutycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla Apteki Szpitalnej SPZOZ w Gostyniu
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych, surowców farmaceutycznych i środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla Apteki Szpitalnej SPZOZ w Gostyniu
Vorherige Bekanntmachung: 12617-2026
Interne Kennung: SPZOZ.XII.231.1/5/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Leki VIII - 13 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne III - 11 pozycji asortymentowych
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Beschreibung: Etanol - 1 pozycja asortymentowa
Interne Kennung: Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36
Beschreibung: Preparaty do żywienia pozajelitowego - 4 pozycje asortymentowe
Interne Kennung: Pakiet nr 36