See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup biletów lotniczych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie doradztwa, rezerwacji, sprzedaży i dostarczania biletów lotniczych na trasach krajowych i zagranicznych, na potrzeby Instytutu Pamięci Narodowej. Rezerwacje biletów realizowane będą w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 116829-2026
Interne Kennung: BAG-7/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60400000 Luftverkehr, 79997000 Dienstleistungen für Geschäftsreisen
5. Los
Los: LOT-0001