2. Verfahren
Verfahren
Titel: CAMPUS ETTERBEEK-ELSENE - QUALITY TECH_ENERGETISCHE RENOVATIE
Beschreibung: De opdracht betreft de energetische renovatie van blok Q.
Interne Kennung: 2212_IT_EI_QUALITY TECH_LOT 01_PCAN
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten, 45262311 Betonrohbauarbeiten, 45262800 Ausbau von Gebäuden, 45262210 Fundamentierungsarbeiten, 45215000 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheits- und Sozialwesen, für Krematorien und öffentliche Toiletten, 45262650 Verblendungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2212_IT_EI_QUALITY TECH_PERCEEL 01_ENERGETISCHE RENOVATIE – GEVELS_MMO
Beschreibung: De opdracht heeft als voorwerp een energetische renovatie_Perccel 01 – gevels Deze renovatie maakt deel uit van een totaalproject voor de vernieuwing van gebouw Q en de omliggende omgeving, het zogenaamde “Quality-tech”-project. Het project wordt opgesplitst in verschillende percelen. Deze opdracht heeft uitsluitend betrekking op perceel 01. Voor de andere percelen binnen het Quality-tech-project zullen afzonderlijke aanbestedingen worden uitgeschreven. Perceel 01 vormt de eerste fase van de werkzaamheden. Deze omvatten de renovatie van de gevels met vervanging van het buitenschrijnwerk, uitbreidingen aan de vier hoeken van de vleugel en de vergroting van het technische lokaal op het dak. De werkzaamheden omvatten onder meer grondwerken, voorbereidende werken voor nutsvoorzieningen, diverse demontages, funderingen en buitenmuren, de plaatsing van isolatiepanelen en nieuwe gevelbekleding, de installatie van nieuw schrijnwerk, de waterdichting van ondergrondse constructies en dakwerken.