See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Świadczenie usługi w zakresie odwadniania wyrobisk byłej KWK „Powstańców Śląskich-Bytom I” i odprowadzania wód dołowych do rzeki Bytomki” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział „Centralny Zakład Odwadniania Kopalń"
Beschreibung: Świadczenie usługi w zakresie odwadniania wyrobisk byłej KWK „Powstańców Śląskich-Bytom I” i odprowadzania wód dołowych do rzeki Bytomki” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział „Centralny Zakład Odwadniania Kopalń
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP-CZOK-0053/25